0 votes
in 8th-maths by (1.8k points)
The graph given below compares the price (in Rs) and weight of 6 bags (in kg) of sugar of different brands A, B, C, D, E, F.
image
(a) Which brand(s) costs/cost more than Brand D?

Please log in or register to answer this question.